MISJA

Misją Zespołu jest pomoc przedsiębiorcom oraz rodzinom w obszarach związanych z zabezpieczeniem majątku w długim okresie czasu. Dzięki znajomości zagadnień prawa spadkowego oraz doświadczeniu w budowaniu rozwiązań finansowych, tworzymy plany niwelujące zagrożenia prawne, finansowe oraz podatkowe, związane ze śmiercią osoby kluczowej w rodzinie i organizacji gospodarczej.

Dotychczas tworzone przez specjalistów rozwiązania obejmowały jedynie obszar, w którym dany doradca się specjalizował. Nie brały pod uwagę innych mechanizmów prawnych lub finansowych, które zostały już
w danym przedsiębiorstwie czy rodzinie zastosowane. Dziś to za mało. Jedynie holistyczne podejście do doradztwa daje możliwość zabezpieczenia zarówno organizacji gospodarczej jak i rodziny przed nagłymi zdarzeniami losowymi. Tym właśnie się zajmujemy. Jako jedni z pierwszych w Polsce łączymy w swoich działaniach trzy obszary – zagadnienia prawne, podatkowe i finansowe, aby świadczyć Państwu unikatowe doradztwo w zakresie Budowania Planów Sukcesji.

Często jesteśmy przedsiębiorcami w pierwszym pokoleniu. Mniejsze i większe majątki tworzą się na naszych oczach. Właściciele przedsiębiorstw coraz częściej zastanawiają się, co stanie się z dorobkiem ich życia w przypadku zdarzenia nieprzewidzialnego, nagłego… Dopiero uczymy się jak z dbałością o ciągłość zarządzania i zachowanie majątku przekazać firmę kolejnym pokoleniom. Zarządzanie majątkiem w długim okresie jest niezbędne. Plan sukcesji jest instrumentem który stworzy “wyjście awaryjne” w przypadku śmierci „głowy” rodziny, wspólnika czy prywatnego przedsiębiorcy . Plan sukcesji łącząc w sobie rozwiązania prawne, finansowe i podatkowe jest jedynym narzędziem na rynku, które w kompleksowy sposób reguluje sytuacje majątkową.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy Państwu wykwalifikowane doradztwo w zakresie Planowania Spadkowego. Mogą Państwo skorzystać z naszej unikalnej wiedzy a także stworzyć profesjonalnego Planu Sukcesji dla swojej firmy i rodziny.

Zespół ds. planowania spadkowego

Weronika Kołbuc 

Anna Kosińska 

Konrad Wójciak